Festiwal Śladami Singera

VII Edycja Międzynarodowego Festiwalu Śladami Singera stała się faktem. 24 lipca 2017 roku po raz kolejny do Tyszowiec zawitali festiwalowi artyści. O godz. 19.30 na Placu im. Konfederacji Tyszowieckiej rozpoczęło się przedstawienie, które oklaskiwali licznie zebrani mieszkańcy naszego miasta. Dziś artyści koncertują w Krasnobrodzie a nam pozostały miłe wspomnienia.

Czar nocy letniej

23 lipca 2017 roku w Mikulinie odbyła się po raz drugi impreza pt. Czar nocy letniej organizowana przez Panie zrzeszone w miejscowym Kole Gospodyń Wiejskich oraz Straż  Pożarną w Mikulinie. Udział w uroczystości wzięło udział 6 zespolów  z naszego regionu, były gry i zabawy dla dzieci oraz pokaz sztuka jeździeckiej – szkoła jazdy konnej.VII Międzynarodowy Festiwal Śladami Singera

Już za tydzień 24 lipca 2017 roku będziemy po raz VII gościć w Tyszowcach artystów w ramach Festiwalu Śladami Singera. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, osoby przebywające w Tyszowcach w tym terminie do wzięcia udziału w tej uroczystości kultury i sztuki. Można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że to przedsięwzięcie ma w Tyszowcach stałych wielbicieli i zakorzeniło się u nas na dobre.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona 1 z 2512345...1020...Ostatnia »